Seminář

Vyrábím šamanské bubny a jezdím s nimi mezi lidi, protože si myslím, že zejména v dnešní době může buben současnému člověku v mnohém pomoci.
Nejde jen o to si ve skupině zabubnovat s případným zajímavým zážitkem. Buben v tomto případě slouží jako vhodný rezonátor pro zesílení záměru.

Seminář je určen pro lidi, kteří chtějí pracovat na svém duchovním rozvoji. Neodejdou jako neošamani, ale budou vědět, jak si usnadnit řešení každodenních situací.
Nezbývá mi čas na organizování seminářů, proto volím tuto cestu – pokud by někdo chtěl zorganizovat seminář, ozvěte se mi prosím, domluvíme termín.
Podmínky – alespoň 20 zúčastněných (bubny k zapůjčení, případně ke koupi, mohou být k dispozici až pro 50 lidí).

Svoji účast i zapůjčení bubnů nabízím zdarma, případné vstupné slouží k uhrazení pronájmu a jako odměna organizátorovi.

 

Program semináře:

Šamanský buben – přítel a pomocník

Buben provází člověka od chvíle, co se mohl nazývat člověkem. V současné době může pomáhat v každodenním obyčejném životě, slouží jako prostředek k uvolnění, zklidnění, odplavení stresu. Lidem, kteří na sobě duchovně pracují, pomáhá při práci s emocemi, přechodu do meditace, navození změněných stavů vědomí, komunikaci s bytostmi z jiných světů.
Budeme si povídat nejen o bubnu, ale i o tom, jak začlenit spiritualitu do svého denního programu, o člověku a jeho vztazích ke své božské podstatě, k ostatním lidem i ke svému okolí. O nezbytné rovnováze v lidech i vesmíru, zodpovědnosti, šamanech, andělech strážných, karmě, duchovní cestě, vědomé přítomnosti, synchronicitách, rituálech a o všem, co vás bude zajímat. Povídání budeme prokládat bubnováním.
Naučíme se za pomoci bubnu doplňovat svoji vnitřní energii z okolního prostoru, vystupovat ze své komfortní zóny a vytvářet nové vhodnější vzorce chování.

Buben nás také provede následujícími rituály, účast na nich je samozřejmě dobrovolná:
„Bubnování pro Matku Zemi“ (má tři části – podpora Matce Zemi, podpora naší vlasti, prosba za pomoc při nalezení vlastní cesty životem).
V dalším rituálu podpoříme Českého Lva – astrální bytost, která zajišťuje, aby vývoj v našem státě probíhal v souladu s vesmírným Řádem.
Rituál „Zažehnutí Boží jiskry v člověku“ je určen lidem, kteří si uvědomují duchovní stránku pozemského života a chtějí na sobě pracovat.
V rituálu „Bohyně Pramáti“ navážeme kontakt s jedním z nejstarších božstev, pomůže nám nalézt optimální poměr mezi vnitřním mužem a ženou.
Rituál „Nový začátek“ nám umožní odložit naše vlastní strachy, obavy, pocity křivdy a vše nepotřebné, co už v našem životě nemá mít místo. Můžeme začít vědomě pracovat na něčem novém bez omezování vlastními emocemi.
Celková délka je cca 3 hodiny, k zapůjčení (případně ke koupi) bude 50 bubnů.

Seminář je určen pouze pro dospělé.